Hakkımızda

Öncelikle  şunu belirtmek isterim ki veteriner ve sağlık teknisyeni değilim. Kemal Sunalın hastanede hademelik yaparken köyüne dönünce doktor gibi davranılması gibi bir durum bizimkisi diyebiliriz. 🙂

Akrabalarımın tavuklarının sürekli hasta olması sonucunda, tavuklar hakkında hiçbir ilgim ve bilgim olmamasına rağmen kendimi tavuklar hakkında bilgi araştırırken buldum .  İşte tüm macera bu noktadan sonra başlıyor. Sanırım; kafaya taktığım bir olayı en ince detayına kadar öğrenme isteğinde olmam , farkında olmadan beni tavuklar konusunda bir çok bilgiye sahip olmamı sağladı.  Uzun yıllardır web tasarımı ve hosting sektöründe olmamın avantajını da kullanarak, benim gibi benzer bilgilere ihtiyaç duyanlara, bilgiye kolayca ulaşabilecekleri bir  web sitesi yapmayı  hedefledim (yıl 2015 Temmuz )

Projemin neticesinde de yazdığım makaleler tamamen tecrübe ve detaylı araştırma sonucu olduğu için;  kısa sürede yüksek ziyaretçi sayısı , bir çok yorum  ve danışmanlık teklifleri aldım. Bundan sonrada sitemizden bilgi paylaşımı yapmaya ve küçük ve orta bütçeli tavukçuluk projeleriniz için danışmanlık yapmaya devam ediyorum.  iletisim@tavukk.com adresinden benimle irtibat kurabilirsiniz.